O nas

SHIBA INU w hodowli  Łaciata Sfora
Hodowla Łaciata Sfora jest hodowlą psów rasowych z wieloletnimi tradycjami. Powstała w 1994 r. i przez 20 lat kojarzyła się wyłącznie z rasą beagle. W styczniu 2014 dołączyła do nas suczka rasy shiba inu – Hiroko of Bonsai Xandrina. W 2015 roku Hiroko urodziła swoje pierwsze szczeniaki shiba. Był to miot na literę „A”. Z tego miotu postanowiliśmy zatrzymać w hodowli suczkę Aiko. Aiko Łaciata Sfora jest pierwszym psem a właściwie to suczką shiba w naszej hodowli z przydomkiem Łaciata Sfora. Obecnie posiadamy w hodowli dwie suczki shiba inu i mamy zamiar dalej się rozwijać.
Witamy na stronie shiba inu

Witamy na stronie hodowli  shiba inu Łaciata Sfora

Postanowiliśmy poświęcić rasie shiba inu oddzielną stronę ze względu na to, że shiba ma zupełnie inny charakter niż beagle. Będziemy zamieszczać tu zdjęcia i informacje o naszych spostrzeżeniach i doświadczeniach z tą piękną japońską rasą psów.
Hodowla Łaciata Sfora należy do najstarszej i najpoważniejszej organizacji kynologicznej w naszym kraju – Związku Kynologicznego w Polsce w skrócie  ZKwP, który jest zrzeszony w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI z siedzibą w Belgii. Rodowody naszych psów są dokumentami uznawanymi na całym świecie.
Zpraszam również na nasz fanpage na facebooku poświęcony naszym shiba inu, gdzie gdzie zamieszczamy wiele zdjęć, fotorelacji i ciekawych informacji na temat hodowili i tego, co się z nią wiąże.
Jesteśmy również na You Tube i Instagramie a także prowadzimy bloga poświęconego naszym shibom by dokładnie i na bierząco  infromować Państwa co u nas słychać i jakie mamy plany hodowlane.  Odnośniki do tych portali znajdziecie Państwo w bocznym i górnym menu.
Nasze beagle można zobaczyć tu http://beagle.net.pl/ .
shiba & beagle

shiba & beagle

shiba

shiba

Moje psy

Moje psy

Aiko

Aiko

Hiroko

Hiroko

Nasze shiby

Aiko