O nas

SHIBA INU w hodowli  Łaciata Sfora
Hodowla Łaciata Sfora jest hodowlą psów rasowych z 25 letnią tradycją. Powstała w 1994 r. i przez 20 lat kojarzyła się wyłącznie z rasą beagle. W styczniu 2014 dołączyła do nas suczka rasy shiba inu – Hiroko of Bonsai Xandrina. W 2015 roku Hiroko urodziła swoje pierwsze szczeniaki shiba. Był to miot na literę „A”.  Z tego miotu zatrzymaliśmy w hodowli suczkę Aiko. Aiko Łaciata Sfora jest pierwszą shiba w naszej hodowli z przydomkiem Łaciata Sfora. W styczniu 2018 toku dołączył do naszego zespołu wspaniały pies JURO HITORIKKO Subarashii, z którym wiążemy duże hodowlane nadzieje na przyszłość. Obecnie posiadamy w hodowli dwie suki oraz psa i mamy zamiar dalej się rozwijać.
Witamy na stronie shiba inu

Witamy na stronie hodowli  shiba inu Łaciata Sfora

Postanowiliśmy poświęcić rasie shiba inu oddzielną stronę ze względu na to, że shiba ma zupełnie inny charakter niż beagle. Będziemy zamieszczać tu zdjęcia i informacje o naszych spostrzeżeniach i doświadczeniach z tą piękną i bardzo starą japońską rasą psów.
Hodowla Łaciata Sfora należy do najstarszej i najpoważniejszej organizacji kynologicznej w naszym kraju – Związku Kynologicznego w Polsce w skrócie  ZKwP, który jest zrzeszony w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI z siedzibą w Belgii. Rodowody naszych psów są dokumentami uznawanymi na całym świecie.
Zapraszam również na nasz fanpage na facebooku poświęcony naszym shiba inu,  gdzie zamieszczamy wiele zdjęć, fotorelacji i ciekawych informacji na temat hodowli i tego, co się z nią wiąże.
Jesteśmy również na You Tube i Instagramie a także prowadzimy bloga poświęconego naszym shibom by dokładnie i na bieżąco  informować Państwa co u nas słychać i jakie mamy plany hodowlane.  Odnośniki do tych portali znajdziecie Państwo w bocznym i górnym menu.
Nasze beagle można zobaczyć tu http://beagle.net.pl/ .
 Nasze psy przygotowuje do wystaw i wystawia handlerka Dorota Dziekońska http://wystawianiepsow.pl/