O nas

SHIBA INU w hodowli  Łaciata Sfora
Hodowla Łaciata Sfora jest hodowlą psów rasowych z 25 letnią tradycją. Powstała w 1994 r. i przez 20 lat kojarzyła się wyłącznie z rasą beagle. W styczniu 2014 dołączyła do nas suczka rasy shiba inu – Hiroko of Bonsai Xandrina. W 2015 roku Hiroko urodziła swoje pierwsze szczeniaki shiba. Był to miot na literę „A”.  Z tego miotu zatrzymaliśmy w hodowli suczkę Aiko. Aiko Łaciata Sfora jest pierwszą shiba w naszej hodowli z przydomkiem Łaciata Sfora. W styczniu 2018 toku dołączył do naszego zespołu wspaniały pies JURO HITORIKKO Subarashii, z którym wiążemy duże hodowlane nadzieje na przyszłość. Obecnie posiadamy w hodowli 4 shiby – 3 suki oraz psa. Mieszka z nami również 6 beagle.  Nasze beagle można zobaczyć tu http://beagle.net.pl/
Moje psy

Moje psy

Postanowiliśmy poświęcić rasie shiba inu oddzielną stronę ze względu na to, że shiba ma zupełnie inny charakter niż beagle. Będziemy zamieszczać tu zdjęcia i informacje o naszych spostrzeżeniach i doświadczeniach z tą piękną i bardzo starą japońską rasą psów.
Hodowla Łaciata Sfora należy do najstarszej i najpoważniejszej organizacji kynologicznej w naszym kraju – Związku Kynologicznego w Polsce w skrócie  ZKwP, który jest zrzeszony w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI z siedzibą w Belgii. Rodowody naszych psów są dokumentami uznawanymi na całym świecie.
Zapraszam również na nasz fanpage na facebooku poświęcony naszym shiba inu,  gdzie zamieszczamy wiele zdjęć, fotorelacji i ciekawych informacji na temat hodowli i tego, co się z nią wiąże https://www.facebook.com/beagle.shiba.inu.kennel .
Jesteśmy również na You Tube i Instagramie a także prowadzimy bloga poświęconego naszym shibom by dokładnie i na bieżąco  informować Państwa co u nas słychać i jakie mamy plany hodowlane.  Odnośniki do tych portali znajdziecie Państwo w bocznym i górnym menu.
 .
 Nasze psy przygotowuje do wystaw i wystawia handlerka Dorota Dziekońska http://wystawianiepsow.pl/